Hudební stůl LD 130 - dřevo

Výrobce:La Boite Concept
Země původu:Francie
Rozměry:H 77cm, W 69, D 52 cm
Distribuce CZ/SK:

GC Design

Kde koupit:

On-line: www.decolab.cz

Shop: Prostoria

Shop: Ligne Roset

Hudební stůl LD 130 od La Boite Concept

 

Hudební stůl LD 130 francouzské společnosti La Boite Concept je splněným snem každého milovníka hudby a designu. Tento elegantní stůl obsahuje velmi kvalitní reproduktory, které vám naservírují vaši oblíbenou hudbu. U stolu tak zároveň můžete pracovat a přehrávat si bezdrátově hudbu.

 

Máte po krk všech kabelů, které připojují zesilovač, reproduktory, chytrý telefon, laptop a další nezbytnou elektroniku?

 

Hudební stůl LD 130 vám umožní přistupovat k vašemu multimediálnímu vybavení (iPad, iPhone, chytré telefony, laptopy atd.) díky poslední verzi Bluetooth. Dejte navždy sbohem nenáviděným kabelům!

 

Barva: černý lak nebo lakované přírodní dřevo, pravá kůže

 

Chcete si pořídit funkční a zároveň designový kousek nábytku do vašeho domova?

Reproduktory LD 130 od La boîte à concept jsou přesně to co hledáte. Jsou kombinací dokonalé kvality zvuku a nadčasového funkčního designu. Výrobek, který se mezi milovníky designu v Tokiu, New Yorku, Londýně nebo Paříži, stává nezbytností, je nově dostupný i na českém a slovenském trhu.

 

"La Boite Concept LD130 patří k designovým kouskům, kterých je v oblasti kvalitní reprodukce zvuku jen málo." Daniel Březina (Hi-Fi Voice).

 

 

 

 

 

© 2014 Všechna práva vyhrazena