3D podlahy IMAGE-IN od GC Floors

Výrobce:Image-in
Země původu:Francie
Materiál:Pryskyřice
Váha:6-8kg/m2
Distribuce CZ/SK:

GC Design

Kde koupit:

+420 724 782 351

info@interiordesign.cz

Podlahová krytina Image-in - nekonečné možnosti designu, nepřekonatelná funkčnost

 

Její design je zvýrazněn speciální transparentní úpravou. Hodí se pro veřejné prostory, zejména pak výstavní haly, muzea, obchodní centra, kanceláře nebo butiky. Zkrátka všude, kde se cení estetický vzhled a branding společnosti. Je charakteristická svou mechanickou a chemickou odolností, kterou má díky svému transparentnímu povrchu.


Designové možnosti bez hranic

Podlaha se pokládá na velké i malé plochy s bezespárovým výsledkem, což zlepšuje ochranu a hygienu. Možnosti, jak bude podlaha vypadat, jsou téměř neomezené. Základní vrstva je v bílé barvě, dále záleží na přání a potřebách zákazníka. Další vrstvy mohou mít různé barvy, vzory a motivy.  Tloušťka systému závisí také na potřebách a kvalitě podkladu, běžná tloušťka je mezi 2-4 mm. Technické oddělení Vám rádo pomůže a společně s Vámi formuluje Vaše požadavky na podlahu.

Image-in je jednoduchý na čištění: je možné použít otočné kartáče i průmyslové vakuové čističe a většinu čistících prostředků. Nedoporučují se chemické čističe, pro více informací lze získat seznam pro údržbu. Díky své protismykové povrchové úpravě je podlaha bezpečná.

 

Všechny obsažené produkty jsou vyráběny podle norem ISO 9002, je zajištěna vysoká kvalita produktu, vyrábí se za přísné kontroly a pod pečlivým dohledem. Naše továrna vyrábí v souladu s přísnou ekologickou legislativou. Obaly materiálů jsou recyklovatelné.

© 2014 Všechna práva vyhrazena