Novinky

Panelákový byt Jak se staví sen (28.3.2015)

CLIPSO | 27. 04. 2015

Napínaný strop Clipso je jednoduchým a praktickým způsobem, jak proměnit interiér – a zkvalitnit pobyt vmístnosti.  I proto si jej vybírají designéři pořadů o bydlení ke změně  panelákových bytů, které patří k těm náročnějším a obávaným.

 

„Akustika, tepelná izolace, estetický dojem, prach,“ vypočítává hlavní problémy panelákových bytů architekt František Kobližka/ interiérový designér Julien Vondra „Napínané stropy Clipso jsou elegantním řešením, jak se všech těchto nevýhod zbavit. Funkční stěna izoluje, napravuje estetické nešvary a dodá interiéru naprosto nový vzhled.“

 

Napínaný strop Clipso v designu Kamidesign byl jednou z hlavních změn, které designéři Jak se staví sen v panelákovém bytě provedli. "Nejvýraznější a hlavní designový a praktický prvek do paneláku je napínaný podhled CLIPSO. Ten jsme nechali potisknout výraznou grafikou abstraktních motivů,  které připomínají vesmír a evokují svobodu," vysvětlila architektka Kamila Douděrová.

 

Novinky:

Napínané stěny a stropy Clipso jsou již stálicí v českých pořadech o bydlení. Dokáží totiž interiér proměnit – a na rozdíl od vymalování je jejich aplikace rychlá, čistá a bezproblémová.  Naposledy jste je mohli vidět při proměně panelákového bytu v pořadu Jak se staví sen (vysíláno 28.3.20O15).

 

"Nejvýraznější a hlavní designový a praktický prvek do paneláku je napínaný podhled CLIPSO, který jsme nechali potisknout výraznou grafikou abstraktních motivů, připomínající vesmír, svobodu…"

 

Podívejte se na fotografie z proměny:

 

V oblíbeném pořadu Jak se staví sen hrál hlavní roli napínaný strop Clipso. Architekti Kamila Douděrová a František Kobližka si byli vybrat z mnoha barev a vzorů v našem showroomu.

 

Jaký vzor se líbí vám?

© 2014 Všechna práva vyhrazena